Saat Yükleniyor...
BAYRAKTAR AKP’DEN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
Tarih : 2013.10.25  21:21:13
Ali Şener Bayraktar AKP den Akyazı Belediye başkan aday adayı olduğunu düzenlenen yapılan resmen ilan etti.

Beş ay sonra 30 Mart 2014 de yapılacak olan yerel seçimlerde Akyazı belediye başlan aday adayların müracaatları devam ediyor. Ziraat odası başkanı Ali Şener Bayraktar AKP den Akyazı

Belediye başkan aday adayı olduğunu düzenlenen yapılan resmen ilan etti. 

AKP ilçe hizmet binasında düzenlenen törende sevenleri ve dostları tarafından yalnız bırakılmayan bayraktar Saat 16.00 da başlayan başvuru öncesi ilçe başkanı Nail Kahveci konuşma yaptı.

 Aday adaylarının çok olmasından memnuniyet duyduğunu belirten Kahveci, tüm aday adaylarına başarılar diledi. Belediye başkan aday adayı Şener Bayraktar solonda bulunanlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Bu gün burada yaptığım başvuru ile çıktığımız bu yol hizmet yoludur. İnsanlara faydalı olma ve Hak’ın rızasını kazanma yoludur. Doğup büyüdüğümüz ekmeğini yiyip suyunu içtiğimiz güzel ilçemize ve güzel insanlarımıza olan insani borcun ödenmesi yoludur. AKP iktidarında dünya lideri sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde büyüyen gelişen ve zenginleşen ülkemizde ki ilerlemeye paralel olarak ilçemizin de gelişmesini ve zenginleşerek güzelleşmesini istiyorum dedi. 

Tarımı ile öne çıkan yaşam kalitesi yüksek marka olmuş bir ilçe olmasını dilediğini belirten Şener Bayraktar, Allah’ın bahşettiği coğrafi konumu değerlendirerek sanayisi ile doğal güzellikleri ile jeotermal imkânları ile tarımı ile öne çıkan yaşam kalitesi yüksek marka olmuş hepimizin gurur duyduğu bir ilçemiz olmasını istiyorum. Bütün halkımızın modern bir şehre yakışır terminali ilçemize kültürel ve ekonomik zenginlik sağlayacak 4 yıllık fakülteyi şehir merkezindeki meydan ve alanları ile gurur duyacağı fiziki güzellikleri park ve mesire alanları yürüyüş ve koşu parkurları ile. İlçemizin adını tüm ülkeye duyuracak ve ilçemizde etnik kökendeki kültürleri birbirine yakınlaştıracak sosyal ve kültürel etkinlikleri işsiz gençlere istihdam oluşturacak sanayi alanlarını doğal ve jeotermal imkânları ile sağlık kültür kongre ve toplantı turizmimde marka olmayı huzurlu ve güvenli yaşamayı isteğini biliyorum. Hesap veren şeffaf katılımcı demokratik bir belediye yönetim anlayışı ile ilçe halkımızın beklentilerini yerine getirmek için göreve talip oldum. Bu duygu ve düşüncelerle bizleri yalnız bırakmayan siz değerli hazirana teşekkürlerimi sunuyor şükranlarımı arz ediyorum dedi.

Bayraktar konuşmasının ardından aday adaylık başvuru formunu SKM başkanı Mustafa Karakum’a verdi. Başvuru törenine katılanlara ticaret borsasında yemek ikramı yapıldı.

 

SYLC

Bu haber toplam 1169 defa okunmuştur
AKYAZI
YAZARLAR
ALİ ŞANLI
SORUNLAR SÜMEN ALTINA - Ali Şanlı
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © akyaziyenihaber.com   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.